Nasza obietnica

W szybko zmieniającym się otoczeniu opiekunowie trwają niezmiennie. Każdego dnia wykazują swoje zamiłowanie do do niesienia pomocy ludziom bez względu na nietypową presję ukierunkowaną na zwiększanie dostępności i podnoszenie jakości opieki przy wykorzystaniu tych samych lub mniejszych środków.

Motorem napędowym Hillrom jest opieka nastawiona na pacjenta. Wszystko, co robimy,wszystkie nasze produkty i technologie tworzymy w celu osiągania lepszych wyników względem pacjentów i opiekunów. 

Zaczynamy od przezwyciężenia trudności i koncentracji na ludzkiej stronie opieki zdrowotnej. Poprzez stały rozwój i integrację naszych rozwiązań dajemy pracownikom służby zdrowia możliwość kluczowej łączności z ich pacjentami za pomocą terminowego przesyłu danych i wniosków, służących za podstawę do podjęcia działań. Oznacza to trafniejsze diagnozy, wcześniejsze interwencje i szybszą rekonwalescencję.

Nasze innowacje przyczyniają się do polepszenia usług opieki zdrowotnej. Dzięki inteligentniejszym i lepiej połączonym rozwiązaniom upraszczamy rutynowe czynności i komunikację, przez co zespoły opieki mogą się skupić na swojej pasji - pomaganiucy pacjentom w jak najszybszym powrocie do zdrowia. Nieustannie podnosimy poprzeczkę w zakresie jakości i bezpieczeństwa czerpiąc z zaufania obdarzanego przez specjalistów na całym świecie.  

Wraz z rozwojem opieki zdrowotnej istniejemy, aby pomagać ludziom, którzy stanowią jej centrum.  

Zaawansowane rozwiązania w zintegrowanej opiece medycznej.