Program edukacyjny dotyczący zapobiegania powstawaniu odleżyn Safe Skin™ firmy Hillrom®

Hill-Rom

Przy częstości występowania odleżyn sięgającej 13,9% i wzrastających kosztach leczenia ran nabytych z winy placówki, odleżyny mogą mieć poważne skutki zarówno dla pacjentów, jak i placówek służby zdrowia na całym świecie. Firma Hillrom we współpracy z renomowanym Oddziałem Dermatologii i Leczenia Ran uniwersytetu w Cardiff opracowała program edukacyjny dotyczący zapobiegania powstawaniu odleżyn Safe Skin, aby pomóc klientom w edukacji na temat czynników prowadzących do powstawania odleżyn i sposobów ich unikania.

Dostęp internetowy stanowi elastyczny sposób na naukę o leczeniu odleżyn. Modułowa konstrukcja kursu pozwala użytkownikom wybierać interesujące ich tematy w dogodnym czasie. Każdy moduł zachęca uczestnika do zastosowania trzystopniowego procesu sprawdzania wiedzy, z testem sprawdzającym na zakończenie i możliwością wydrukowania certyfikatu w przypadku osiągnięcia wyniku 80%.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do naszego programu edukacyjnego dotyczącego zapobiegania powstawaniu odleżyn Safe Skin lub masz pytania w tym zakresie, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem handlowym lub marketingowym firmy Hillrom.