Technologia pomagająca we wczesnym uruchomieniu

Firma Hillrom służy pomocą w zakresie personelu i technologii

Wiemy, jak zapracowana jest pielęgniarka intensywnej opieki. Wielu z nas ma takie doświadczenia. Stąd wiemy, że główną trudnością we wdrażaniu protokołu wczesnego uruchomienia jest brak czasu.

Dlatego opracowaliśmy program Progressive Mobility™. Jest to oparty na danych naukowych protokół, który został zweryfikowany przez uznanych specjalistów, sprawdzony w praktyce klinicznej i ma wsparcie solidnej oferty produktów i renomowanego zespołu szkoleń klinicznych.

Personel

Nasi menedżerowie ds. rezultatów klinicznych przeprowadzają szkolenia i oferują wsparcie we wdrażaniu protokołu programu Progressive Mobility® w danej placówce:

  • Szkolenia kliniczne
  • Praktyczne wsparcie w klinicznym zastosowaniu technologii
  • Dzielenie się najlepszymi praktykami

Programy

Program Progressive Mobility® obejmuje oparty na danych naukowych protokół, materiały szkoleniowe oraz narzędzia wdrożeniowe i służące utrzymaniu programu. Przyjęcie tego procesu lub jego dostosowanej wersji pomoże w uruchomieniu pacjentów:

Produkty

Firma Hillrom oferuje szeroką gamę produktów służących pomocą w uruchomieniu pacjentów. Nasze produkty spełniają swe zadanie od chwili, gdy pacjent znajdzie się na łóżku intensywnej terapii, aż do czasu, gdy zacznie się samodzielnie poruszać:

  • Systemy łóżek
  • Systemy podnośników pacjentów
  • Meble dla pacjentów

Dowiedz się więcej o programie Progressive Mobility™