Ogólne informacje o firmie

Witamy w firmie Hillrom

Nasza firma, bazując łącznie na ponad 450-letniej tradycji innowacyjności i doskonałości swoich marek Hillrom, Liko, Völker, Trumpf Medical, Welch Allyn, Mortara i Allen, oferuje rozwiązania przynoszące korzyści pacjentom i ich opiekunom.

Nasza działalność opiera się na ideach sformułowanych w 1929 roku przez jej założyciela — Williama A. Hillenbranda — którego marzeniem było, aby pacjenci mogli czuć się w szpitalu jak w domu. Od tamtego czasu staliśmy się liderem branżowym i zaufanym partnerem placówek służby zdrowia, opiekunów i pacjentów na całym świecie. Cechuje na pasja, poświęcenie i innowacyjność, która przyczynia się do poprawy jakości życia osób korzystających z naszych produktów i usług.

Informacje o firmie Hillrom Holdings, Inc.

Firma Hillrom jest światowym liderem w dziedzinie technologii medycznych, zatrudniającym 10 000 pracowników na całym świecie. Współdziałając z placówkami służby zdrowia w ponad 100 krajach, opracowujemy rozwiązania z zakresu opieki medycznej, które pozwalają uzyskiwać doskonałe pod względem klinicznym i finansowym rezultaty w następujących pięciu podstawowych obszarach: stopniowe uruchamianie pacjentów, terapia odleżyn i zapobieganie ich powstawaniu, monitorowanie pacjentów i diagnostyka, bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów chirurgicznych oraz zdrowie dróg oddechowych. Na całym świecie pracownicy, produkty i programy firmy Hillrom służą realizacji jednej misji: poprawy wyników leczenia pacjentów i warunków pracy personelu medycznego każdego dnia, na całym świecie.